Об’єднуємось заради якісної освіти для наших дітей

Однодумці об’єднуютсья, друзі стають ближче, а мрії збуваються і все це заради якісної освіти та виховання наших дітей.
Неймовірне відчуття: працювати в колі колег, що мають спільні цінності та розуміти, що ти не один. Втома зникає і на її місце приходить натхнення.
Я переконаний, що той, хто навчає, повинен вчитись постійно, слухати і аналізувати досвід інших і ділитись власним.
Сьогодні відбулась зустріч (вірю, що історична:) кількох закладів освіти (неформальних і формальних), що будують свою роботу на християнських принципах.

Ось ті, хто приймав участь:
Початок Премудрості
ДХ НВК “Премудрість”
Рівненська Християнська Школа “Світогляд”
✅ “Крила віри”, садочок, що працює за методикою Монтессорі
✅ Християнська альтернативна школа “Світло”

Я думав, що зустріч закінчиться протягом години, але пройшло дві і ми все ще сиділи і спілкувались: ділились досвідом, будували плани на майбутнє і насолоджувались спілкуванням.
Ми об’єднуємось аби підтримувати, надихати і навчатись. Ми хочемо бути разом аби змінювати в системі освіти те, що шкодить; підтримувати те, що допомагає. Серед нас є молоді і поважні, з досвідом і без досвіду. Ми хочемо чути та вчитись у інших і ділитись власним досвідом.

 

Сьогодні говорили про філософські засади християнської освіти, про відповідальності батьків за освіту своїх дітей і важливість співпраці із закладом освіти, та звісно ділились своїми успіхами та обговорювали невдачі. Піднімали тему авторитету вчителя та виклики з якими зустрічаються педагоги та приватні заклади зокрема. І хоча Закон говорить лише про навчання, ми розуміємо і погоджуємось в тому, що освіта без виховання не можлива і не повинна бути. І це ще одна причина для тісної співпраці між педагогами і батьками, адже відповідальність за дітей – на батьках.
А ще пили чай з кавою та їли цукерки 🙂  Вже плануємо наступні зустрічі, дискусії, обговорення та різні заходи для освітян. Ми відкриті для інших 🙂

Ми хочемо об’єднуватись навколо цінностей, заради якісної освіти та виховання наших дітей.

 

Друзі, колеги, щиро дякую Вам за Вашу участь і Ваш
час. Це було цінно. Размо сила і нехай Бог благословить нас.

п.с. а ще класним було те, що серед нас були ті, хто працює з дошкільнятами і в початковій ланці. Така співпраця буде корисною і сприятиме легкій адаптації дитини при переході з одного закладу до іншого 🙂

Сергій Терентьєв, засновник привтаної школи “Світло” у м.Рівне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *